Nuru Masaj Nedir ? Nasıl ve Kim yapar?

Günümüz ülkesinde her geçen gün yeni yeni şeyler öğrenmemek mümkün değil. Erkeklerin son zamanlarda aradığu Nuru Masajı Artık istanbul da Masöz Bayan Tarafından yapılmaktadır. Bu konu hakkında bilmediklerinizi makalemizde anlattık.

Nuru Masaj Nedir ? Nasıl ve Kim yapar?

Nuru masajı her ne kadar hindistanda doğmuş masajlardan birisi olarak bilinse dahi ilgili masajın hindistanla alakası yoktur.

Nuru masajı japonya kökeni bir masajdır, erotik masajların en ünlüsü olan masajın doğum yeri japonyanın Kawasaki şehridir.

Tamamıyla erotik bir masaj türüdür, masöz veya masörlerin vücutlarına sürdüğü tatsız, kokusuz olmasına karşın oldukça kaygan sıvının vücuda sürülerek masözün vücudunu masaj yaptıranın vücuduna sürerek yapılan masaj çeşididir.

Masaj esnasında kullanılan kayganlaştırıcı yağ- jel karışımı sıvı kahverengi yosun adıyla adlandırılan bitkiden elde edilen üründür.

Masajın anavatanı olan japonyada, kayganlaştırıcı sıvı masözün ve masajı yaptıracak kişinin vücutlarına iyice yedirilmek suretiyle sürülür, vücutlar iyice kayganlaşır hale geldikten sonra masöz veya masözler (nuru masajı aynı zamanda birden fazla masöz veya masör ile uygulanabilmektedir.) masajı yaptıracak kişinin vücuduna kendi vücutlarını sürmeye başlarlar, buradaki amaç mümkün olduğunca fazla miktarda bölgeye sürtünmek ve masaj yapmaktır.

Kullanılan sıvının özelliğinin yanında geniş ölçüde yapılan baskı, masajı yaptıranın stresten kurtulmasını ve rahatlamasını sağlamaktadır.

İstanbul escort kızları Nuru masajı finali ana vatanında cinsel birleşmeyle sonuçlanmaktadır. Ülkemizde yasal olmayan (en azından finalinin) bu masajın uygulayıcısı da pek fazla yoktur. Masjın orjinalinin Kawasaki şehrinde denenmesi tavsiye edilir

Bir önceki Masaj Yazımızı Masaj ve Masajın Faydaları Nelerdir İncelemenizi Tavsiye Ederiz.

Bir cevap yazın